Szeroki wybór hiszpańskich gitar Alhambra

Arnolds & Sons w dystrybucji Ada-Music!

La Tromba w dystrybucji Ada-Music!

Zildjian K Sweet - nowa seria 2018

Zildjian City Pack - nowa seria talerzy

Ręcznie kute blachy Amedia. Sprawdź aktualne promocje!


Aktualności
« powrót do listy


Kontrabasista Konrad Kubicki wybiera przystawki marki Fishman
Data dodania: 2013-06-07

Konrad Kubicki, kontrabasista współpracujący z najlepszymi orkiestrami i muzykami w naszym kraju został endorserem niezastąpionej marki Fishman!


 

 

 

 

 

   

 

    O Muzyku: Konrad Kubicki - kontrabasista. Współpracuje z wieloma polskimi orkiestrami i instytucjami, takimi jak: Filharmonia Dowcipu, Filharmonia Narodowa, Sinfonia Varsovia, Polska Orkiestra Radiowa, Sinfonia Iuventus, Teatr Żydowski, Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka”, Teatr Polski, Teatr na Woli, Laboratorium Dramatu. Dotychczas miał zaszczyt współpracować z takimi artystami jak: Michał Bajor, Danuta Błażejczyk, Jacek Bończyk, Urszula Borkowska, Monika Brodka, Vadim Brodsky, Piotr Cugowski, Katarzyna Dąbrowska, Giora Feidman, Tomasz Filipczak, Wojciech Gęsicki, Franz Hautzinger, Krzysztof Herdzin, Piotr Komorowski, Izabela Kopeć, Ron Korb, Włodzimierz Korcz, Zenon Laskowik, Alicja Majewska, Waldemar Malicki, Halina Mlynkova, Antoni Muracki, Zbigniew Namysłowski, Katarzyna Orczyk, Dorota Osińska, Olga Pasiecznik, Marcin Przybylski, Paulina Przybysz, Tamara Raven, Kate Ryan, Ryszard Rynkowski, Anna Sroka, Mika Urbaniak, Susan Weinert, Katarzyna Wilk, Zbigniew Wodecki. Nagrał kilkadziesiąt programów telewizyjnych dla Telewizji Polskiej, Polsat i TVN. Grał w sekcji rytmicznej na wielu festiwalach. Konrad dzieli się także swoim doświadczeniem jako pedagog w szkole i na warsztatach.Konrad współpracował również przy produkcji muzyki filmowej do m.in.: „Oszukane” – reżyseria: Marcin Solarz, "Korowód” – reżyseria: Jerzy Stuhr, „Tulipany” – reżyseria: Jacek Borcuch, „Papierośnica” – reżyseria: Tomasz Matuszczak, „Nie będziesz wiedział” – reżyseria: Ewa Stankiewicz, „Historie z Yodok” – reżyseria: Andrzej Fidyk, „Sprawiedliwi” – reżyseria: Waldemar Krzystek

poczytaj więcej o artyście na: www.konradkubicki.pl

 

 

 

Konrad o przystawce kontrabasowej Fishman Full Circle: 

 "Przystawki piezoelektrycznej Fishman FullCircle używam już kilka lat. Na kontrabasie gram od 13 roku życia. Przez moje ręce przeszło około dwudziestu różnych systemów piezoelektrycznych, tych najtańszych jak i droższych od Fishmana kilkakrotnie.
Systemy te różniły się oczywiście sposobami montażu i rodzajem uzyskiwanego brzmienia. Muszę przyznać, że Fishman postawił na to co najważniejsze, czyli na miejsce mocowania pickupu. Jest ono praktycznie bezkonfliktowe podczas użytkowania, a co najważniejsze - doskonale dobrane pod kątem przechwycenia z podstawka najbardziej preferowanych kontrabasowych częstotliwości. Jego instalacja - w przypadku braku regulacji wysokości podstawka - wymaga lutniczej interwencji. Muszę zaznaczyć, że regulacja wysokości podstawka w instrumentach drewnianych - ze względu na klimat - jest przez lutników zalecana. Brzmienie z przystawki jest wyrównane z odpowiednią ilością dołu oraz wyczuwalnym, kontrabasowym niskim pasmem środkowym - tak trudnym do wydobycia przez kontrabasowe przetworniki piezo. Pickup jest wystarczająco odporny na sprzężenia podczas pracy w głośnym środowisku scenicznym. Przystawki Fishman używam także w studio. Doskonale miksuje się podczas nagrania jako dodatkowe źródło dźwięku. Brzmi blisko, naturalnie, ciepło i nie traci przy tym na selektywności. Podczas gry smyczkiem nie razi tak efekt piasku tak charakterystyczny dla przystawek piezo, chociaż oczywiście jest obecny. Przystawki Fishman FullCircle mam zainstalowane we wszystkich swoich instrumentach. W zależności od sytuacji, używam ich z różnymi przedwzmacniaczami, ciągle z niezmienną satysfakcją."

 

Konrad Kubicki używa przystawki kontrabasowej Fishman Full Circle model PRO-FCL-002

  

 

Fishman Full Circle model PRO-FCL-002

 

Konrad Kubicki

zdjęcia: Kasia Warno
   

strona artysty: www.konradkubicki.pl

 

 

 

 

 


« powrót do listy