Szeroki wybór hiszpańskich gitar Alhambra

Arnolds & Sons w dystrybucji Ada-Music!

La Tromba w dystrybucji Ada-Music!

Zildjian K Sweet - nowa seria 2018

Zildjian City Pack - nowa seria talerzy

Ręcznie kute blachy Amedia. Sprawdź aktualne promocje!


O firmie

 

Firma "Ada-Music" Kręcichwost spółka jawna powstała w 1999 roku. Nasza przygoda ze sprzedażą instrumentów zaczeła się od współpracy z czeskim lutnikiem Frantiskiem Furchem i trwa nieustannie do dziś. Podstawowa działalność polegała wtedy na dostarczaniu do krajowych sklepów instrumentów importowanych oraz sprzedaży niemieckim, czeskim i słowackim kontrahentom towarów produkowanych w Polsce - głównie futerałów i pokrowców firm Romanowicz i Artonus.

Dzięki protekcji właściciela firmy Marris - p. Marrinova nasza firma została w 2001r. wyłącznym dystrybutorem hiszpańskiej marki Antonio Sanchez w Polsce. Na targach Musikmesse we Frankfurcie w 2002r. zostaliśmy dystrybutorem legendarnej firmy produkującej perkusje - Ludwig Percussion U.S.A. Także w tym roku otworzyliśmy w Warszawie nasz pierwszy Sklep Firmowy. Ofertę firmy poszerzyliśmy również o marki Gorstrings, Brain, Efel i Otto Musica.
W 2004r. osiągnęliśmy kolejny sukces zawierając współpracę z jedną z największych firm dystrybucyjnych - niemiecką GEWĄ. Dzięki wzrostowi przychodów ze sprzedaży firma przeistoczyła się ze spółki cywilnej na jawną.
2006 rok - firma Ada-Music sp. j. została dystrybutorem dwóch największych europejskich firm produkujących instrumenty: - Amati-Denak s.r.o. (producent instrumentów dętych) oraz Strunal s.r.o. (producent instrumentów strunowych m. in. gitar, skrzypiec, wiolonczel, kontrabasów).

W roku 2007 nasza firma zawiązała współpracę z największą grupą kapitałową w branży instrumentów muzycznych z Australii - Australis Music Group na dystrybucję w polsce produktów z logo Ashton, a także z turecką firmą Amedia - producentem talerzy perkusyjnych.
W marcu 2008r. firma otworzyła w Krakowie drugi Sklep Firmowy. Dystrybucja została poszerzona o "nieziemskie" pokrowce Ritter.
Rok 2009 to rozpoczęcie dystrybucji słowackich gitar i akcesoriów firmy Dowina-Marris. Ofertę działu instrumentów strunowych poszerzono o profesjonalne przystawki Fishman.
Firma Ada-Music sp. j. jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Yamaha. Na rynku krajowym nasza firma współpracuje z wieloma dystrybutorami i producentami, m. in.: ADS, Aplauz, Audiostacja, ESS Audio, Konsbud-Audio, Lauda-Audio, LDM, Mayones, Mega-Music, Pol-Audio, Polsound, Prusakowski, Roan, Romanowicz, Soundtrade.
Od lat dostarczamy naszym klientom instrumenty muzyczne, na których gra sprawia przyjemność, pozwala rozwijać talent i dostarcza satysfakcje z ich użytkowania.

Na początku 2011 roku zmieniliśmy dotychczasową lokalizację naszej firmy oraz jej stronę wizualną. Chcemy dostarczać naszym klientom nie tylko dobrej jakości instrumenty, ale również dzielić się naszą muzyczną pasją. Nowe logo firmy ADA-MUSIC przedstawia odbicie palca z nutą ósemką. Dla nas nuta ta to nie tylko element notacji muzycznej. W filozofii naszej firmy symbolizuje ona pasję, cel i sukces. Zatem przyjdź do nas i znajdź z nami własną nutę!