Szeroki wybór hiszpańskich gitar Alhambra

Arnolds & Sons w dystrybucji Ada-Music!

La Tromba w dystrybucji Ada-Music!

Zildjian K Sweet - nowa seria 2018

Zildjian City Pack - nowa seria talerzy

Ręcznie kute blachy Amedia. Sprawdź aktualne promocje!


Pianina cyfrowe

3799.00 zł
3356.00 zł
YDP142R
Pianino cyfrowe Yamaha Arius YDP-142R
YAMAHA
Pianino cyfrowe Yamaha Arius YDP-142R

               UWAGA - NAJLEPSZA OFERTA !!!

Mamy najdrożej?!
Sprawdź dlaczego - napisz do nas!
Zapytaj co dostaniesz
w komplecie z instrumentem!

Kontakt - damian@adamusic.pl lub tel: 606 436 396!

 

PIANINO CYFROWE znakomitej marki

model: YDP142R
w kolorze palisandru (ROSEWOOD)

Arius YDP-142 to cyfrowe pianino, które reaguje w sposób niezwykle autentyczny, przypominając reakcję na dotyk oraz pracę klawiatury akustycznego pianina. Ważona klawiatura GHS (Graded Hammer Standard) pomaga budować właściwą technikę, aby z łatwością można było przesiąść się na instrumenty akustyczne. Moduł Pure CF gwarantuje doskonałe brzmienia najlepszych fortepianów koncertowych Yamaha.

 

Zaawansowane brzmienie fortepianu wspiera Twoją ekspresję
 
Moduł Pure CF jest wyposażony w pełną paletę brzmień najlepszych fortepianów koncertowych Yamaha. Wszystkie brzmienia oferuję pełen zakres poziomów dynamiki od pianissimo do głośnych fortissimo. Dzięki temu, każdy pianista może w pełni wyrazić swoją ekspresję, od delikatnych pasaży, aż po dwuręczne potężne akordy.
YDP-142 posiada 128 głosów polifonii, dzięki czemu żadna zagrana nuta nie zostanie pominięta, nawet w najbardziej skomplikowanych pasażach.
 
Renomowana klawiatura GHS z matowymi czarnymi klawiszami
 
Komfort gry i „czucie” klawiatury są dla każdego pianisty istotnymi czynnikami przy wyborze odpowiedniego instrumentu. Klawiatury Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) zachowują się w sposób niezwykle autentyczny – klawisze niskich nut są cięższe i wymagają mocniejszego wciskania, zaś klawisze nut wysokich łatwiej reagują przy niższej dynamice. YDP-142 może być doskonałym partnerem do gry, dzięki swojej zaawansowanej klawiaturze GHS, która przez lata zyskała uznanie i wysoką renomę pośród pianistów na całym świecie.
 
Wybierz jeden z trzech trybów czułości klawiatury – mocny, średni lub delikatny, aby dostosować instrument do Twojego stylu gry i dynamiki. Możesz również dostosowywać swoje ulubione ustawienia, aby czuć się jeszcze bardziej komfortowo. Dzięki tym funkcjom, model YDP-142 będzie Twoim ulubionym instrumentem.
 
Najnowsza technologia „Acoustic Optimizer”, dzięki której zabrzmisz jeszcze lepiej
 
Acoustic Optimizer (pol. optymalizator akustyczny) to nowa, unikalna technologia Yamaha. Acoustic Optimizer za pomocą specjalnej konstrukcji i pozycji w instrumencie, fizycznie dostosowuje przepływ akustyczny, który kontroluje rezonans i wzbogaca całe brzmienie.
 
Dzięki tej technologii brzmienie YDP-142 jest po prosty płynniejsze i brzmi bardziej naturalnie. Połączenie Acoustic Optimizer z pozostałymi cyfrowymi technologiami Yamaha zapewnia możliwie najwyższy poziom realizmu i ekspresji.
 
Doskonały do ćwiczeń w domu
 
YDP-142 posiada funkcję Intelligent Acoustic Control (pol. inteligentna kontrola poziomu akustycznego), która automatycznie dostosowuje głośność instrumentu do mniejszych pomieszczeń, zachowując dobrze zbalansowane i bogate brzmienie nawet na niskich poziomach głośności.
 
Pianiści, którzy preferują ćwiczenia w ciszy, mogą skorzystać ze złącza słuchawkowego w instrumencie. Jednocześnie możesz podłączyć nawet dwie pary słuchawek i razem z drugą osobą ćwiczyć i grać w całkowitej ciszy. Ćwicz w ciszy, a po odłączeniu słuchawek zaprezentuj innym efekty swojej pracy.
 
Funkcja pół-pedału
 
Całkowite lub połowiczne wciśnięcie pedału wzbogaca brzmienie o zróżnicowane niuanse i subtelne zmiany, tak jak w przypadku fortepianu akustycznego. Dzieje się to dzięki zróżnicowaniu sustainu, który zwiększa się wraz z głębszym wciskaniem pedału.
 
Tłumik rezonansu
 
Cyfrowo odzwierciedla interakcję pomiędzy strunami akustycznych instrumentów. Gdy podczas gry użyty jest pedał tłumienia, harmoniczne pozostałych strun rozmywają się nad nutami, które grasz dopóki nie puścisz pedału.
 
Nagrywaj swoje wykonania i kontroluj swoje postępy, dzięki 2-ścieżkowemu rejestratorowi
 
Wbudowany, 2-ścieżkowy rejestrator to doskonały sposób na wychwytywanie błędów podczas wykonań i kontrolę swoich postępów. Umożliwia on nagrywanie dwóch niezależnych partii na prawą i lewą rękę podczas ćwiczeń w dowolnym tempie. Dzięki temu możesz ćwiczyć trudne partie na jedną rękę, podczas gdy partie drugiej ręki zostaną odegrane przez rejestrator.
 
50 presetów utworów razem z książeczką z nutami
 
Razem z YDP-142 dostaniesz 50 presetów klasycznych utworów fortepianowych oraz książeczkę z nutami „50 Greats for the Piano” (pol. 50 klasyków na fortepian). Ucz się jak grać poszczególne partie utworów w dowolnym tempie lub wykorzystaj je jako podkłady muzyczne do własnych solówek.
 
USB TO HOST
 
Dzięki złączu USB TO HOST instrument posiada jeszcze większe i szersze możliwości, zarówno podczas ćwiczeń, jak i komponowania muzyki. Kompatybilność z komputerami lub urządzeniami inteligentnymi (typu smartfon, tablet) to w dzisiejszych czasach absolutna podstawa każdego cyfrowego instrumentu. Dzięki aplikacji MusicSoft Manager możesz przechowywać swoje nagrania lub też dodawać inne utwory do swojej bazy muzycznej.

 

Więcej informacji, pełny test oraz próbki dźwiękowe znajdziesz na stronie muzykuj.com

  • Klawiatura Graded Hammer Standard (GHS) z matowym wykończeniem czarnych klawiszy
  • 88 ważonych klawiszy
  • Nowe, bardziej czyste i bogate brzmienie
  • Możliwość nagrywania w 2 ścieżkach
  • Niski pobór energii
  • Kompaktowa, lekka obudowa (38kg)
  • Wymiary: 1357x815x422mm

 

 

Koniecznie zapoznaj się z testem instrumentu,
dostępny pod poniższym linkiem:

http://www.muzykuj.com/testy/instrumenty-klawiszowe/yamaha/yamaha-ydp-142-test,513