Szeroki wybór hiszpańskich gitar Alhambra

Arnolds & Sons w dystrybucji Ada-Music!

La Tromba w dystrybucji Ada-Music!

Zildjian K Sweet - nowa seria 2018

Zildjian City Pack - nowa seria talerzy

Ręcznie kute blachy Amedia. Sprawdź aktualne promocje!


Pianina cyfrowe

4924.00 zł
4448.00 zł
YDP162C
Pianino cyfrowe Yamaha Arius YDP-162C
YAMAHA
Pianino cyfrowe Yamaha Arius YDP-162C

PIANINO CYFROWE znakomitej marki

model: YDP-162C
w kolorze jasnej wiśni (Light Cherry)

Arius YDP-162 to doskonały instrument dla wszystkich pianistów, którzy chcą wciąż poprawiać swoje umiejętności ciesząc się muzyką. Jest to doskonałe cyfrowe pianino o standardowych wymiarach i wysokim poziomie realizmu. Dzięki nowo opatentowanej klawiaturze, doskonałemu brzmieniu oraz design`owi obudowy, model YDP-162 spełni oczekiwania każdego pianisty i pozwoli mu stać się jeszcze lepszym muzykiem.

 

Autentyczne brzmienie wymaga klasycznej reakcji klawiatury

Odpowiednie dla zaawansowanych, jak i początkujących pianistów. Nowa klawiatura, wykończona syntetyczną kością słoniową, została wyważona tak, aby odpowiadać oporowi młoteczków w koncertowym fortepianie. Tak wykończone klawisze zapewniają odczucia, których spodziewałbyś się jedynie po wytwórcy akustycznych fortepianów, takim jak Yamaha. Ich porowata powierzchnia pochłania wilgoć palców, pozwalając muzykowi na grę w komfortowych warunkach przez długi czas.

Jakość brzmień, dostępna tylko w instrumentach Yamaha

Moduł Pure CF jest wyposażony w pełną paletę brzmień najlepszych fortepianów koncertowych Yamaha. Wszystkie brzmienia oferuję pełen zakres poziomów dynamiki od pianissimo do głośnych fortissimo. Dzięki temu, każdy pianista może w pełni wyrazić swoją ekspresję, od delikatnych pasaży, aż po dwuręczne potężne akordy.

Aspiruje do najlepszych

Model YDP-162 jest wyższy od pozostałych modeli ARIUS o 33 cale. Dzięki temu jego obudowa jest nie tylko większa i bardziej przypomina wygląd prawdziwego pianina, lecz przede wszystkim wpływa na głębokość brzmienia i akustyczny rezonans instrumentu.

Zoptymalizowane brzmienie na każdym poziomie głośności

Acoustic Optimizer (pol. optymalizator akustyczny) to nowa, unikalna technologia Yamaha. Acoustic Optimizer za pomocą specjalnej konstrukcji i pozycji w instrumencie, fizycznie dostosowuje przepływ akustyczny, który kontroluje rezonans i wzbogaca całe brzmienie.
Dzięki tej technologii brzmienie YDP-142 jest po prosty płynniejsze i brzmi bardziej naturalnie. Połączenie Acoustic Optimizer z pozostałymi cyfrowymi technologiami Yamaha zapewnia możliwie najwyższy poziom realizmu i ekspresji.

Nagrywaj swoje wykonania

Wbudowany, 2-ścieżkowy rejestrator to doskonały sposób na wychwytywanie błędów podczas wykonań i kontrolę swoich postępów. Umożliwia on nagrywanie dwóch niezależnych partii na prawą i lewą rękę podczas ćwiczeń w dowolnym tempie. Dzięki temu możesz ćwiczyć trudne partie na jedną rękę, podczas gdy partie drugiej ręki zostaną odegrane przez rejestrator.

Odkrywaj inspirujące połączenia brzmień

Połącz dwa brzmienia, np. fortepian i smyczki i przenieś swoje wykonania na jeszcze wyższy, bardziej inspirujący poziom. Nic tak nie wpływa na ożywienie wykonania na instrumencie klawiszowym, jak połączenie dwóch lub więcej brzmień. Wyzwól swoją kreatywność i doświadcz tej niezwykłej możliwości.

Poczuj energię do ćwiczeń

YDP-162 to doskonały instrument, dzięki któremu będziesz stawał się coraz lepszym muzykiem, grając jeszcze bardziej skomplikowane dwuręczne akordy oraz pracując pedałami. YDP-162 jest cyfrowym pianinem, które reaguje na Twój progres – jego możliwości będą się zwiększać proporcjonalnie do Twoich umiejętności.

Instrument z własnym repertuarem

Razem z YDP-162 dostaniesz 50 presetów klasycznych utworów fortepianowych oraz książeczkę z nutami „50 Greats for the Piano” (pol. 50 klasyków na fortepian). Ucz się jak grać poszczególne partie utworów w dowolnym tempie lub wykorzystaj je jako podkłady muzyczne do własnych solówek.

Moc, którą usłyszysz

YDP-162 jest ponad 3-krotnie mocniejszym instrumentem od pozostałych modeli ARIUS. 20W zapewnia wystarczającą moc do zapełnienia dźwiękami Twojego pianina każdego zakątka największych pomieszczeń w domowych warunkach. Moc i brzmienie, które dostajesz razem z YDP-162 są zdecydowanie większe i lepsze, niż możesz oczekiwać od cyfrowego pianina tych rozmiarów.

Gotowy do połączenia

Z łatwością połącz się i pracuj z szerokim wachlarzem aplikacji edukacyjnych, aplikacji do muzycznej produkcji i rozrywki, na komputerze lub urządzeniu przenośnym. Niektóre aplikacje pomogą Ci nauczyć się gry, a inne pomogą Ci dzielić się swoją muzyką. Aplikacja MusicSoft Manager pozawala Ci przechowywać utwory, które stworzysz za pomocą wbudowanego rejestratora, ale pozwala równie na dodawanie utworów pozyskanych z innych źródeł.

 

Więcej informacji o modelu tutaj

  • Klawiatura Graded Hammer (GH) z wykończeniem klawiszy z syntetycznej kości słoniowej
  • 88 ważonych klawiszy
  • Nowe, bardziej czyste i bogate brzmienie
  • Możliwość nagrywania w 2 ścieżkach
  • Niski pobór energii
  • Kompaktowa, lekka obudowa (42kg)
  • Wymiary: 1357x845x422mm