Szeroki wybór hiszpańskich gitar Alhambra

Arnolds & Sons w dystrybucji Ada-Music!

La Tromba w dystrybucji Ada-Music!

Zildjian K Sweet - nowa seria 2018

Zildjian City Pack - nowa seria talerzy

Ręcznie kute blachy Amedia. Sprawdź aktualne promocje!


AMATI producent instrumentów dętych

Strona WWW: http://www.amati.cz

zobacz produkty 
 

         

 

 

 

 
      

                          

 


 

          Amati - Denak jest czeską firmą, produkującą wysokiej jakości instrumenty dęte, drewniane i blaszane. Tajemnicą sukcesu marki jest połączenie wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych pracowników z silną tradycją i nowoczesną technologią, tak niezbędną w produkcji wysokiej jakości instrumentów muzycznych. Oferta producenta obejmuje produkcję instrumentów dętych od fletów po tuby, jak również wszelkiego rodzaju akcesoriów. Poza podstawową linią produkcji, firma specjalizuje się również w akcesoriach muzycznych metalowych i strunowych. 

Obecnie dystrybucja instrumentów muzycznych marki Amati sięga 57 krajów na całym świecie. Instrumenty Amati słyną z wysokiej jakości, dobrej intonacji oraz perfekcji wykonania. 

Wszystkie instrumenty muzyczne Amati - Denak Kraslice, wykonywane są zgodnie z długowieczną tradycją. Historia ich produkcji sięga XVIII wieku. Pod względem wielkości produkcji, Amati jest jednym z trzech największych producentów instrumentów muzycznych w Europie. 

Marka Amati gwarantuje wysoką jakość produkowanych instrumentów dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia i fachowego rzemiosła. Każdy instrument jest w pełni testowany przed wysłaniem do klienta. Przez lata marce zaufało wielu muzyków, od amatorów po profesjonalistów na całym świecie.

 stoisko AMATI na targach Musikmesse 2011 we Frankfurcie

                                                                                                                                           źródło: www.infomusic.pl

 Zobacz nasze filmy na youtube.com: 

     ALTHORN AMATI AAH-311 by deciak2006