Szeroki wybór hiszpańskich gitar Alhambra

Arnolds & Sons w dystrybucji Ada-Music!

La Tromba w dystrybucji Ada-Music!

Zildjian K Sweet - nowa seria 2018

Zildjian City Pack - nowa seria talerzy

Ręcznie kute blachy Amedia. Sprawdź aktualne promocje!


FISHMAN producent przetowrników i przedwzmacniaczy do gitar akustycznych, kontrabasów i skrzypiec oraz efektów i wzmacniaczy akustycznych

Strona WWW: http://www.fishman.com

zobacz produkty 
 

         

 

 

 

 

 

 

                          

 
 

 

     

     

       
List Larry'ego Fishmana

"Mały sekret rodzinny"

Od początku, we wczesnych latach '80, Fishmanowie pomogli muzykom akustycznym osiągnąć najprawdziwszy dźwięk, słyszalny gdy tylko włożą wtyczkę. Od tego czasu zdobyliśmy ponad 30 patentów, otrzymaliśmy więcej nagród za jakość, wzornictwo, wydajności i innowacę, niż wszyscy nasi konkurenci razem wzięci.

Oczywiście, nasze stałe zaangażowanie oraz szeroką gamę innowacyjnych produktów pomogło naszej małej firmie rosnąć, by w końcu stać się standardem w przemyśle wzmocnień akustycznych. Urządzenia Fishmana są obecnie wykorzystywane na całym świecie. Ale to nie zmienia naszej dewizy: zawsze stawiać potrzeby muzyków akustycznych w pierwszej kolejności.

A oto sekret: Każdy artysta, który decyduje się na Fishmana robi to bez wpływu żadnych innych bodźców, niż tylko dążenie do jakości dźwięku.

Tak więc, lojalność muzyków, techników, ekspertów naprawy i producentów urządzeń jest naprawdę wynikiem lojalności wobec nich, o czym świadczą nasze innowacyjne, niezawodne produkty, ponadprzeciętna obsługa klienta oraz niezachwiany cel produkowania doskonałych wzmacniaczy akustycznych.


Dziękuję wszystkim,


Larry Fishman

 


 

 

   Zobacz nasze filmy na youtube.com:

  Fishman Aura Imaging - informacje 1/3