Szeroki wybór hiszpańskich gitar Alhambra

Arnolds & Sons w dystrybucji Ada-Music!

La Tromba w dystrybucji Ada-Music!

Zildjian K Sweet - nowa seria 2018

Zildjian City Pack - nowa seria talerzy

Ręcznie kute blachy Amedia. Sprawdź aktualne promocje!


RITTER producent pokrowców

Strona WWW: http://www.ritter-bags.com

zobacz produkty 
 

         

 

 

 

 

 

 

                          

 
 

 

 

 

 

     

          Co to jest pokrowiec? Wkładasz coś do środka, zamykasz i nosisz. Jak ekscytujące to jest - w skali od 1 do 10?

W 1996 r. RITTER ™ miał wizję aby stworzyć pokrowce nie tylko funkcjonalne, ale także bardzo stylowe.

Od początku RITTER ™ zdaje sobie sprawę, że w obliczu wyboru między pokrowcem funkcjonalnym ale nudnym, i drugim, który byłby funkcjonalny i elegancki, każdy wybierze tą drugą opcję.

Z tej prostej idei pojawiła się klasa pokrowców i futerałów, która szybko stała się wiodącą na świecie marką: pokrowce, które stały się obiektami pożądania, futerały, które mogłyby być symbolem stylu życia. Zamiast jednolitego czarnego koloru, RITTER ™ zaprojektowanł pomysłowe i innowacyjne produkty w żywych kolorach, łącząc elegancję i styl z funkcjonalnością.

Firma RITTER rozumie także, że jakkolwiek pokrowiec dobrze wygląda, nie będzie się dobrze sprzedawać, jeżeli nie będzie stabilny i wykonany według najwyższych standardów. Styl, funkcjonalność i jakość rządzą w projektowaniu i wytwarzaniu produktów RITTER ™.

Zarówno na początku jak i dziś RITTER stosuje się do następujących zasad polityki: wciąż produkować innowacyjne, stylowe produkty najwyższej jakości, przy zachowaniu pozycję światowego lidera w swojej dziedzinie.

RITTER ™ stworzył rewolucyjną koncepcję w świecie pokrowców na instrumenty muzyczne. Wiemy, że nam się udało, ponieważ niektórzy z naszych konkurentów próbują kopiować nasze projekty, co nam bardzo pochlebia, gdyż pokazuje, że jesteśmy naprawdę najlepsi.